HAKKIMIZDA

Basınçlı hava sistemi çözümleri için en iyi ortağınız.

bona_factory

Tarihimiz

BONA 2009’dan beri basınçlı hava sistemleri çözümleri sunmaktadır.Kendimizi müşterilerimizin ortağı olarak görüyoruz ve özel, enerji verimli ve güvenilir basınçlı hava çözümleri geliştiriyoruz.”Daha az enerji için daha fazla basınçlı hava” felsefemizle, sektörümüzde önde gelen bir küresel oyuncu haline gelmek.

Görevimiz

AIR BONA olarak misyonumuz, endüstriyel ve solunum havası uygulamalarına yönelik yüksek basınçlı hava ve gaz için en kaliteli ürün ve çözümleri sunmaktır.En son teknolojiyi, en iyi malzemeleri, en kalifiye insan kaynaklarını ve en verimli fabrikasyonu kullanmayı taahhüt ediyoruz. Sonuç olarak, ekipman çözümlerimiz, zamanında teslim edilen, hatasız ve tüm yaşam döngüleri boyunca maksimum potansiyellerine ulaşmaları için desteklenen en iyi değerle birlikte üstün performans sunar.

bona_production_line

Dünyadaki Müşterilerimiz

Şimdiye kadar, BONA 50'den fazla ülke ve bölgeye satış yaptı.

Müşterilerimiz Söylüyor

Piotr Filipek
Piotr FilipekPoland
Read More
BONA, 2019'dan beri kaliteli bir isimdir - iyi bir nedeni vardır. Zamana dayanan araçlar yapıyorlardı. Para için yüksek verimli valfler, hava ucu, hava filtreleri, motor ve motora sahip dayanıklı, güvenilir bir hava kompresörü alırsınız. ara soğutucu.
Mike D.
Mike D.India
Read More
Harika Ürün! Harika Fiyat! Hızlı Kargo!
Jim S.
Jim S.USA
Read More
17 yılı aşkın bir süredir üst düzey spor araba onarımları ve restorasyonu yapıyorum, bu aslında benim ikinci BONA kompresörüm, mükemmel performans gösteriyor... Bunu ve Hava Kompresörlerini Doğrudan herkese tavsiye etmekten bir an olsun tereddüt etmem.
Previous
Next

Güçlü Yönlerimiz

İstediği liderlik pozisyonuna sadık kalarak, BONA, ürünlerine en son teknolojileri dahil ederek, artan ve çığır açan yeniliklerle hava kompresörü pazarında onlarca yıl boyunca teknolojik üstünlüğünü korumuştur.BONA, olağanüstü özgürlük ve sürekli motivasyon ile yenilik için ideal bir ortam sağlar. Her çalışandan en iyi şekilde yararlanmak İnovasyon BONA'daki organizasyon kültürünün bir parçasıdır BONA'daki yenilikçi uygulamalar ürünlerimizin çok ötesine geçer İnovasyon, teşvik ettiğimiz iş kültüründe, dünyanın dört bir yanındaki endüstriler için uyarladığımız çözümlerde ve Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler BONA, sektörde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış çözümler sunması ile tanınmaktadır.Şirket, değişen ihtiyaçlarını anlamak için müşterilerle işbirliği yapar ve buna göre çözümler tasarlar.Uzun vadeli ortaklık, temel farklılaştırıcı faktörümüz olmuştur. .